[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Зброярня » Револьвери під Флоберт » Arminius Hw4 4'' (Револьвер)
Arminius Hw4 4''
4r2nerДата: Неділя, 18:54:02 | Повідомленння # 6
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
kill_kenny правжу каже, я патрони лічу так:

беру пінцет, і знімаю кульку, дві, три головки сірника мілко потерті засипаю в середину і спресовую (класно підходить сверло діам 3-3.5 мм), кулю на місце і 2-3 удара малесеньким молоточком, і о чудо!!! Бабах конкретний, а в ДСП з 5 метрів лізе не гірше мого хацана, пару раз пробував набивати під завязку= дсп 14мм з 5 метрів навильот, але дує гільзи і клинить з 2-3 пострілів,

короче для самооборони підходить, але треба лічити пілюлі!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
kirmanДата: Понеділок, 16:13:11 | Повідомленння # 7
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Є ШЕ ВАРІАНТ : КУСОЧОК СТВОЛА ВІД МІЛКОКАЛІБИРКИ 5,6мм , СТВОЛ ФЛОБЕРА НАРІЗАЄТЬСЯ РІЗЬБА ВНУТРІШНЯ , А НА МІЛКОКАЛІБЕРНОМУ ЗОВНІШНЯ . ВКРУЧУЄТЕ СТВОЛ У СТВОЛ , ТАК ЗВАНИЙ ВКЛАДИШ , БАРАБАН РОЗТОЧУЄШ ТЕЖ ПІД 5,6 , І МАЄШ ПІСТОЛЕТ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ САМОЗАХИСТУ !!! АЛЕ НАГАДУЮ , ЗМІНИ ТА ПЕРЕРОБКИ ЗБРОЇ , А ТАКОЖ ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ :))
 
4r2nerДата: Вівторок, 06:46:01 | Повідомленння # 8
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
неа тут стоп!!!! барабан ти так просто не переточиш, там камори ітак близько до зовнішнього діам барабана, можна канечно але треба складне обладнання, + барабан з силуміну, його розірве,!! (залізні на деяких варях) барабан якшо робити то абсолютно новий, а це економічно невигідно!

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
kirmanДата: Неділя, 14:30:50 | Повідомленння # 9
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
НІ РОБИТИ НОВИЙ ЗВИЧАЙНО НЕ ВИГІДНО , А РОЗТОЧИТИ МОЖНА , І ВСЕ ДОБРЕ РОБИТЬ , В МЕНЕ АЛЬФА А В НЕЇ БАРАБАН ТОВСТИЙ , І З МЕТАЛУ ....
 
kill_kennyДата: П`ятниця, 09:06:15 | Повідомленння # 10
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Нарахунок думок, що барабан можна розточити - це з розряду - "Та в мене пацани на капейці мотор розточили до 3 кубів. Та атвічаю!!.."
Просто прікол згадав, так що - без образ. Ок?!)
Не треба робити нічого з зброєю такого типу, бо потім лікуватися дорожче вийде ніж просто цікавість, чи міряння в кого ствол довший...
І звичайно не забуваєм про ТБ (Техніку Безпеки)!!


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
Forum » Зброярня » Револьвери під Флоберт » Arminius Hw4 4'' (Револьвер)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент