[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Зброярня » Револьвери під Флоберт » ME-38 MAGNUM 4R
ME-38 MAGNUM 4R
foxfriend0993Дата: Середа, 13:47:03 | Повідомленння # 6
Вбивця бляшанок
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмешановний пане "Мазило".

Якщо я вже не спізнився, то хочу вас попередити, щоб ви ні в якому разі не купували собі ME-38 MAGNUM 4R під Флобера. Це найгірший з найгірших. Нехай вас не обманює напис: "Made in Germahy". Німці теж можуть китайцям носа втерти, коли доходить до діла, і треба зробити дуже неякісну і препаскудну річ.

Найкращий вибір - це інший німець, "Weihrauch". Він дорогий, але файний. В гіршому випадку можна взяти турецький "Viper" від фірми "Ekol".


якщо крокодил з`їв вашого ворога, то це не означає, що крокодил - ваш друг.
 
kill_kennyДата: Середа, 16:52:15 | Повідомленння # 7
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
foxfriend0993,
Мазило це підписка користувача, коли в нього до 25 повідомлень на форумі - типу звання)))) А не нік шановного Fastenbelts

Якщо чесно - то Ви вельми критичний)) (без образ)
Якщо цей пістолет продається немалим накладом по усьому світі стільки років підряд - то не такий він і без надійний)))
Троха не дуже в порівнянні з Вайрухом, але як бютжетник, може бути)


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
foxfriend0993Дата: Середа, 23:16:36 | Повідомленння # 8
Вбивця бляшанок
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, вибачіть мені таку категоричність, але я маю сумнівне щастя інколи мати справу з цими МЕ38: я їх ремонтую.
І саме тому, що я дуже добре з ними знайомий, саме тому я вимушений бути таким критичним. І велике бажання мого серця в тому, щоб мої товарищі по зброї, мої любі земляки не мали собі проблем з цими надзвичайно неякісними дешевими револьверами.

Те, що цей пістолет продається немалим накладом по усьому світі стільки років підряд, говорить не про те, що цей револьвер не такий вже і безнадійний.

Те, що цей пістолет продається немалим накладом по усьому світі стільки років підряд, говорить тільки про те, що ті, хто купує цей дуже неякісний револьвер, дуже погано розуміються на зброї. Якби вони хоч троха на тому розумілися б, то ніколи в житті не купили б таке. У цього мерзотника МЕ 38 все, або майже все, із сілуміну. Мені навіть потрапили до рук кілька екземплярів, у яких ствол з сілуміну!!!

Було б добре, щоб ми тут зупинилися та хоч би троха подумали своєю головою: У НЬОГО СТВОЛ ІЗ СІЛУМІНУ!!!
Ще пружин із сілуміну йому не вистачає...

А якщо у нього ствол із сталі (і таке інколи буває), то це найгірша сталь з усіх, які тільки існують в природі. Її легко дряпає навіть м`яка відпалена сталева проволока українського виробництва. І ці подряпини українською проволокою виходять дуже глибокі.

Те, що його люди купують, говорить ще про те, що більшість людей взагалі думати не бажають. Одні вішаються (знають, що цього робити не можна, але вішаються), другі п`ють і зупинитися не можуть (знають, що труять себе, але це їх не зупиняє), треті купують МЕ 38. Чи знають вони, що купують, чи навіть і не усвідомлюють того, що роблять, але все одно купують.

І якщо ми любимо свій народ, якщо ми бажаємо добра нашим землякам, то може краще було б для всіх, якщо б ми взагалі не продавали таке жахіття українцям. Нехай їх москалі купують.

Прошу вас, вибачіть мені таку категоричність, але як справжній патріот України, я дуже хотів вберегти своїх земляків від цієї біди. Та від щірого серця бажаю тільки добра нашим співвітчизникам.


якщо крокодил з`їв вашого ворога, то це не означає, що крокодил - ваш друг.

Повідомлення відредагував foxfriend0993 - Четвер, 24.02.2011, 21:37:05
 
Forum » Зброярня » Револьвери під Флоберт » ME-38 MAGNUM 4R
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент