[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » Зброярня » Все інше, що стусується зброї » Правильна пристрілка зброї(оптики). (Відео та статті на тему)
Правильна пристрілка зброї(оптики).
kill_kennyДата: Субота, 10:43:19 | Повідомленння # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Правда по-англійськи, але там і так все зрозуміло, якщо її й не знати))



Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
LortДата: Понеділок, 01:40:50 | Повідомленння # 2
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Я не знаю що там говорять.. не розуміюсь)
Напишу від себе.
Все дуже просто!
Для початку треба знати на яку відстать будемо/хочемо пристріляти. Тобто на якій відстані куля буде попадати рівно в нуль! Відразу скажу, що є ближній нуль і дальній.. Але то таке)))
Припустимо що хочемо попадати в 10- копійок з рівно 25 метрів.
Я би робив так...
Почав би я пристрілку вдома!! Щоб потім менше часу витрачати на вулиці.

Вдома, я би вибрав максимальну відстань (у мене вийшло 8 метрів, http://www.youtube.com/watch?v=7A01ImK00U4 )
Вішаєм мішеньку! Прицілюємся І стріляєм в неї десь з 3 метрів. Чому відразу з 8-ми не стріляти? Бо не дай бог сильна похибка, то можна щось прострелити зайве. cool
Якщо з 3 метрів куля полетіла більш менш туди куди треба , то можна і з 8 метрів йти стріляти. А якщо погано - то починаєму крутити барабани поправок. На них є стрілки . Там вказано куди крутити, щоб "центр" змістився. Стріляєм ще раз.. І так поки кучка з трьох метрів не буде як яйце куряче)

Переходимо на 8 метрів. Тут вже нормально сідяєм/лягаєм. Ставимо рушницю на опору/сошки і робимо перший постріл. Пробуєм спочатку вирівняти по горизонталі(тобто, тоб стріляло не вліво і не вправо.. а приблизно по центру)!

В ППП хват завжди має бути однаковим!!! І натискати на СК також потрібно рівномірно і однаково! Бо інакше про кучність можете забути. tongue

ПІсля горизонталі, пробуєм вирівнювати вертикаль! Для нього є свій барабанчик!
Такими не хитрими маніпуляціями ми по трохи зменшуєм кучку..
Я з 8 метрів з Діани 31 відстрілював головки у сірників!
Коли і ви пристріляєте на 8 метрів, т оможна вже сміло йти на 25 метрів пристрілювати. І вам тепер не буде потрібно вводити багато поправок. А переважно тільки вертикальну! У випадку хорошого налаштування горизонту на 8 метрів - на 25 також воно буде хорошим.

Якось так) 1tooth

А ще є балістичний калькулятор!
Якщо настроїти в нуль на 8 метрів і потім внести всі необхідні дані в калькулятор, то ми будемо знати (не виходячи з дому) на скільки вище/нижче прицілюватись, наприклад, на 80 метрах!!!! wink


1377(3 шт) МК АП + leapers 3-9X32AO; Кросман C11; MP-654К (2 шт); Hatsan 85,90; Diana 31; Lider 44; Иж 60 ППП АП, ИЖ 60ПСП+Таска 4-16х40; Славия 634+Вальтер 6х42; Kimar Derringer; ЗОСя...

Повідомлення відредагував Lort - Понеділок, 19.07.2010, 01:46:27
 
Forum » Зброярня » Все інше, що стусується зброї » Правильна пристрілка зброї(оптики). (Відео та статті на тему)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент