[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Forum » Загальний » Знайомства » Давайте знайомитись! (Тут можна познайомитися із людьми, які теж люблять стріляти.)
Давайте знайомитись!
SliderДата: Вівторок, 14:37:56 | Повідомленння # 21
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Чесно не радив би... Від звичайного страйку доводиться відвідувати стоматолога та викалупувати пульки з-під шкіри... Тримати щось холодне біля губи щоб її розміри повернулись до нормальних wink Щоправда це буває рідко... Але подумай про хардбол - до чого він призведе))
 
kill_kennyДата: Середа, 10:31:09 | Повідомленння # 22
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Пропоную створити тему Страйкбол у відповідному розділі, щоб я тебе про всьо розпитав, а то в мене почало складатися враження, що в Франику взагалі немає еірганерів, а тут виявляється страйкболісти є...правда чув про команду хардболістів, али чи вона ще э ненаю, короч давай створюй тему...ы я буду дыймати тебе запитаннями... happy happy

Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
SliderДата: Середа, 11:22:15 | Повідомленння # 23
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Я створив тему! Не встидайтесь-питайте!!!
 
kill_kennyДата: Четвер, 11:04:52 | Повідомленння # 24
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Про страйкбол ти розповів, а про себе? wink

Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
SliderДата: Четвер, 11:19:27 | Повідомленння # 25
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну що ж... Живу і народився у Франіку.Вперше побачив світло 28 січня 1990 року о 09.15.. Далі все як-у всіх нічого особливого) Програміст до мозку кістей.. За компом з 3х років, з того часу й стріляю приблизно.. Перший ствол це пневматичний пістолет який заряджався "вдавлюванням" ствола.. Збив з нього навіть одного голуба на льоту (випадково правда)... Що ще розповісти про себе?
"А.. я з точки зору інших людей. У мене є одна подруга точніше друг. І ось она каже Нєфари сакс! а я кажу ти знаєш що таке нєфари? а вона - ні, ну вибач-вибач..."(С) biggrin
Ще я як зрозуміло з попереднього абзацу люблю подивитися ютюб та інші баш.орг-и... Що слухати люблю? В основному мелодік дез, павер метал, але не обходжу й класику(Діп Пьорпл, блек себбет)... Ось.. Є дівчина, яка теж любить постріляти, весела, житєєрадісна(обидва такі в принципі)... В суботу разом прийдемо!

ЗІ якщо щось забув - питайте!

 
Forum » Загальний » Знайомства » Давайте знайомитись! (Тут можна познайомитися із людьми, які теж люблять стріляти.)
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент