[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: werf  
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Ап (!!)
Ап
kyzmichДата: Субота, 15:41:19 | Повідомленння # 16
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотів запитати таку річ. ходив нині в наш тернопільський "Мисливець" і надибав там на пружину до МР-512(в мене така). сказали шо то підсилена а не така як в стандартних заводських, але якість погана, особливо останні витки!!! з обох сторін. Так от, в Франківську таке ж сміття продають, чи то наше підпілля робить? А також скажіть чи є в вас прижини до Хантера 440 (в неті пишуть на її основі робити ап) і скіки таке чудо коштує?
 
4r2nerДата: П`ятниця, 23:22:36 | Повідомленння # 17
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Я апав кросман, і анікс!! ап кросмана зводився до ---устранения заусениц---
шо впринципі помогло, але оскільки думаю перевести його в псп, подальші апи відпадають.
Анікс стандартна схема- збільшуєм камеру, убираєм сіточку, ставим --утяжелитиль-- на ствол, останнє в процесі happy


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
vim1Дата: Понеділок, 23:41:12 | Повідомленння # 18
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (4r2ner)
4r2ner

По поводу крисюка ап ще зводиться до повної заміни поршня виходиь приріст біля 30мс зараз користуюся з 15 качів видае 180-190 мс. До псп недоходять руки но до початку літа зроблю.


CZ S200 Tasco 6-24x50 сошки і магазин на 10 пульков Crosman 1377
Ну і станочок Корвет-401
 
4r2nerДата: Понеділок, 18:14:02 | Повідомленння # 19
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (vim1)
По поводу крисюка ап ще зводиться до повної заміни поршня

Поршень міняти не збираюсь, так як думаю переробити в ПСП, краще качнути на 3-4 рази більше!!

Додано (07.12.2009, 18:07)
---------------------------------------------
2 vim1 , як іде переробка криса в ПЦП?, які ідеї? в мене назріла парочка ідей але часу брак!!! не так навіть часу, як інсрументів!!! зараз вожуся з бампісят, ти писав шо в тебе є хрон, чи можна відсруляти мій бам??? а ше I need help!! тріснув клапан на бам, я виточив в дрелі все працює, але кажися я замутив шайтан-gun бо грохот став в три рази силініший, нада би акуратно на токарному, бо дриль водить, і капролон туго точица!!!

Додано (07.12.2009, 18:14)
---------------------------------------------
кстаті АП анікса повністю завершено!!!! але по відстрілу незнаю, я його здаю друзям в беспплатну оренду, вони скажуть як воно там!!! так виходить ша я АПаю свої девайси, а сруляють колеги, і потім закидають хомяками)))!! останнє жарт всі довольні всі сміються, особливо кари, щурі і бомжуваті собаки!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
vim1Дата: Вівторок, 00:08:40 | Повідомленння # 20
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (4r2ner)
2 vim1 , як іде переробка криса в ПЦП?, які ідеї? в мене назріла парочка ідей але часу брак!!! не так навіть часу, як інсрументів!!! зараз вожуся з бампісят, ти писав шо в тебе є хрон, чи можна відсруляти мій бам??? а ше I need help!! тріснув клапан на бам, я виточив в дрелі все працює, але кажися я замутив шайтан-gun бо грохот став в три рази силініший, нада би акуратно на токарному, бо дриль водить, і капролон туго точица!!!

З крисом трохи трабла, треба фрезерний станок найти бо нову ствольну переробляти нема на чому.
А з клапаном не проблема можу виточити.
Хрона е 2 один самопал другий заводський так, що з цим взагалі нема проблем.


CZ S200 Tasco 6-24x50 сошки і магазин на 10 пульков Crosman 1377
Ну і станочок Корвет-401
 
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Ап (!!)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент