[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » QB-7x
QB-7x
4r2nerДата: Субота, 20:12:59 | Повідомленння # 11
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Ось прогрес в стрільбі на 50 метрів, а саме кучка з 5 куль КП10.5, яку я зібрав минулого тиждня!!! cool

Мішені:
№1 по горизонталі = 9 мм, по вертикалі 7мм
кучки під №2 , №4 зібрати взагалі не проблема
№2 по горизонталі =11 мм, по вертикалі 9мм
№4 по горизонталі =9 мм, по вертикалі 14мм
Якщо курити, пити чай, і стріляти одночасно то можна зібрати кучки №3, №5, №6 по 15мм, і якась зальотна куля біля мішені №5 biggrin , так як стріляв не сам!!
Приліплювання: 5004528.jpg (198.7 Kb)


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
4r2nerДата: Неділя, 22:34:36 | Повідомленння # 12
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
кому цікаво, може переглянути графік відстрілу, швидкість впала до 281+-1, було 285, пояснення інакшого, як кулі інакшої партії в мене нема!!
Приліплювання: 8667759.jpg (252.1 Kb)


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
х3m_ВobДата: Неділя, 15:25:11 | Повідомленння # 13
Пневманутий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
а чим заміри проводилися???
 
4r2nerДата: Понеділок, 00:07:46 | Повідомленння # 14
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (х3m_Вob)
а чим заміри проводилися???

як чим??? хронометром рогатим prochrony!!
доречі перебрав на вихідних кубік79, травило трохи через досилач - замінив резинку, збільшив перепуск між накопичувачем і ствольною коробкою до 4мм, розібра кубік до болтика :D,
Зібрав назад, виставив заредукторний тиск на 120атм, стрельнув в хрон surprised 298-299 КП 10.5, JSB monster(0.87гр) летить 270-271 м/с, попробую відстріл на кучу на такій швидкості, якщо гуд то так і буде, а ні то прийдеться зменшити швидкість!!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
4r2nerДата: Четвер, 23:08:53 | Повідомленння # 15
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Ітак в продовження історії про кубік, вивільнивши трохи грошових знаків з продажу свого арсеналу, вирішив зробити як кажуть в народі: дуростріл, відрокол, шайтанвесло,.... biggrin
Короче ідея така: QB-78 + ексцентрик від QB-79 + пейнтбольний балон з редуктором!!!!!
Попався мені в руки QB-78 Delexe, від просто QB-78 він відрізняється
1. спусковий крючок - типу латунь cool в дійсності золочена залізяка, ну то нічо поправим на латунь)))
2. ручка досилача - типу латунь cool в дійсності золочена залізяка, ну то нічо поправим на латунь)))ой дежавю!!!
3. ложе чуть інакше, рукоятка ложа більш "пістолечена" ніж в просто QB-78, і чуть інакша щока!
4. ну і саме головне ствол, а ствол як у QB-79 діаметром 15мм, подейкують що то "матчеві" стволи, ну незнаю як там матчеві а мій 79 стріляє так, як на мішені зверху biggrin
Короче модель 78 була вибрана ізза одного важливого конструктиву - подовжена рідна труба, яка буде служити заредукторним об"ємом, а він чим більший, тим краще, труба має об"єм 50 см3 surprised , що є предпосилкою до великих енергій!!!трохи фото!!

На фото ручка досилача вже переточена на латунну!!!! Замість запобіжника вставлена гламурна латунна заглушка biggrin

Балон 200мл з редуктором, ну і кріплення цього всього докупи, на фото виглядає ніби балон дотикається до ствола, в дійсності ж такого ефекту не спостерігається!

Вигляд як на мене трохи не дуже естетичний, але за мету було замутити, ну тойво, короче краса спасе світ, але в даному випадку вона розглядалась на останньому місці, biggrin трішки преукрасив - взагалі не розглядалась а за такі гроші і подавно chupa !
Тепер трохи інформації про АП!!
1. Редуктор настроєний на 110 атм
2. Там всілякі розточки, і поліровки, я вже описував при доводці QB-79, тут такі самі!
3. Відстріл!!!!!! ББАХХХ!!! biggrin
Куля жсб монстер 0,87гр летить 300, еун джин 1.2гр=284, корочше дурі немеряно, правда і розхід повітря трохи є, я думав буде гірше (всмислі по розходу), зараз з 250 до 110 атм 40 мегашотів!! планую настроїти редуктор на 120-130 атм, і зменшити піджим пружини ударника, це повинно зменшити розхід і збільшити кількість вистрілів до 45, короче при польових випробуваннях ціль була уражена кулею еунджин на відстані приблизно 110-120 метрів і вже нікуди не летіла, при потрошінні цілі (їстивна попалась biggrin ) була виявлена прошивка, тобто куля пройшла навильот!! Ну ось так получився шайтанмушкет з енергією 45-48 дж за гроші, маючи які більшість навіть погану переломку не купить - ефект досягнутий!!!
Пізніше добавлю фото QB-79 того, що постами вище, ато еволюція і все таке, трохи він видозмінився happy
Тапки!!!Тапки!!!Тапки!!!Тапки!!! biggrin
Приліплювання: 0630441.jpg (74.7 Kb) · 1992666.jpg (208.9 Kb) · 0302587.jpg (196.0 Kb)


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » QB-7x
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент