[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » BAM Xs-b50 (Пневматична рушниця)
BAM Xs-b50
SchumacherДата: Четвер, 17:54:52 | Повідомленння # 6
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
Вітаю з напілінгом тебе.... але надіюсь не з сильним...
а ти де заказував на Ксеноні з тернополя ? чи в якомусь іншому..... ? як тобі якість ствола коробки і яке плато в неї з коробки ? я б хотів на неї глянути бо сам вже замовляти збираюся тіки незнаю звідки... якшо з тернополя то буду туда їхати шоб каку невпхали по почті.... і чи ти маеш хронограф ?
які враження перші від винта ?


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2


Повідомлення відредагував Schumacher - П`ятниця, 04.12.2009, 08:27:58
 
4r2nerДата: Субота, 20:27:07 | Повідомленння # 7
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
брав тут http://www.zbroya.in.ua перевів на картку приватбанку 2500, і через три дні - вах на ночному експресі забрав, насос брав тут http://www.firelion.com.ua таж штука з баблом через три дні радість, насос кажуть треба апити, але то все фігня просто перебрав і поставив на третю ступінь з жосткого поліуретану сальнік, з фторопласту фігня, бо швидко стирається і фіг натягнеш, хронографа не маю-самому інтересно відстріляти, плато чисто візуально десь 60 вистрілів, канечно ПСП це не пружина з перших пострілів розумієш шо то маща!!!, але трохи треба рученьки мати, техніка нЭжная)) вот мав проблеми з клапаном через те шо перекачав, вроді рішилась сьгодні, якість ствола??? хммм нарізи там і вправду слабенькі, але мабуть так має бути, все решта було ок без стружки і заусеніц, а от СМ прийшлось відполірувати, 2 години напілінга і спуск-о чудо!!))) ше треба модер новий, бо глушить так собі, а після переробленого клапана сьогодні і сам кого хоч заглушиш, пулі любить кросман премер домед 10.5 гран,

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: Субота, 22:18:02 | Повідомленння # 8
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
а яким макаром розрахунок выдбувався? і скіки вийшла пересилка ?
да пневма вийшла відносно сама дешевша із всіх на баксів так 10 і насос чуток дороговато... я думаю чи в www.xenon.te.ua брати по сумі менше виходить бо насос в комплекті разом 385 баків...
але чуток боюся бо як говорять скупий плате двічі ))
і доречі тут ше хтось появляеться? чи вже форум пропав повністю..... ?


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2


Повідомлення відредагував Schumacher - Субота, 05.12.2009, 23:43:17
 
4r2nerДата: Неділя, 09:42:18 | Повідомленння # 9
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
пересилка на нічному експресі десь 20-30 гр. получилась!!!! розрахунок, я ж писав, заказав на тих сайтах, рееструватись не треба, вказуєш е-мейл, телефон, вони скидають, квитанцію на оплату, або номер картки приватбанку, платиш, передзвонюєш про підтвердження платежу, і чекаєш, вони питають яким перевізником відсилати- бери нічний експрес,, там дешевше! і повідомляють номер декларації і коли буде в ІФ, їдеш в нічний експрес і забираєш!!! ВСЕ НІРВАНА!)))))

Додано (06.12.2009, 09:42)
---------------------------------------------
насос вийшов дороговато, бо заказував дешевше на інших сайтах,чекав 1.5 місяця, а там не було в наявності, я взлостився і спочатку звонив на наявність, а потім заказував, на http://www.firelion.com.ua сказали шо є!! і можуть відправити вже, на інших - почекайте до кінці тижня, місяця = фтопку!!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: Субота, 09:12:11 | Повідомленння # 10
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
http://www.ohota-ua.com/dir.php?id=168 оце сайто ще норм невеликі ціни =)
все бачу настрілялися вже сніг пішов погода несприяє.....


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » BAM Xs-b50 (Пневматична рушниця)
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент