[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » Hatsan 125
Hatsan 125
4r2nerДата: Неділя, 18:59:44 | Повідомленння # 16
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
robingad, мене цікавить бенджік - пора переходити на РСР, мож шось розказати?? мене цікавить вага на сайтах пише 5.27 кг вроді, не легенька штука, а як насправді, хотів би срульнути з такої, ато вагаюсь міш хацаном АТ-44х, ВАМ-50, і бендіком!!!!!

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
robingadДата: Понеділок, 21:39:28 | Повідомленння # 17
Мазило)
Група: Друзі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! Вага бенджа- 2кіло двісті грам ! Просто на коробці написана вага коробки - насос + ГВИНТІВКА І ВКАЗАНА ВОНА В фунтах чи футах ! Якщо хочеш потужності і маеш правильні руки + хороший токар - бери бамку ! з неї можеш зробити шайтан-трубу ! За хатсана АТ-44 дуже багато негативних відгуків ! а бендж - середня конячка - щоб непаритись з апами а час від часу постріляти ворон ( як то кажуть з неї багато не витянеш як наприклад з бамки ) з цих апаратів найбільше запасу повітря мае бам ! але багато буде залежати на яку швидкість його настроїш ! в мене наприклад 25-30 пострілів з одинаковою швидкістю - мені хватае ! все залежить від того для яких цілей вибираеш ствол !

нас було трое : я ,Іван і фіра німців , Іван кинув гранату ,,, нас лишилось двое,,,,
 
4r2nerДата: П`ятниця, 18:20:27 | Повідомленння # 18
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Ну походу, до всьго треба прикладати руки!, в хатсані АТ-44 мене приваблює багатозарядність... ствол потрібен більше для полюваня, а по банкам постріляти в мене є з чого!!
Впринципі я більше схильний до ВАМ-50

Додано (17.04.2009, 18:20)
---------------------------------------------
Один раз я пробував пружину від хатсана 125 на свій 55-й поставити.... це був пііііііец!!!!! короче в результаті була зламана направляюча пружини в заглушці, і побиті руки (добре шо не голова)))
Прийшлось точити направляючу і приваювати її до заглушки, а також ставити таки -рідну- пружину!!! wacko


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
robingadДата: П`ятниця, 20:15:33 | Повідомленння # 19
Мазило)
Група: Друзі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
4r2ner ! Як на мене -то ліпше ВАМ ! А багатозарядність за такі гроші як варт???уе хатсан ,,, ???????? Я б задумався! Тим більше : кайфу більше від одного точного , виваженого вистрілу , чим від серії промахів ! ОТ я сьогодні вивозив на звалище сміття , взяв Б ,1 постріл метрів 35-40 воронтас кракнув і так легенько на бочок - заснув , 2 був метрів з 10 - піря посипалось а він давай на вертикальний взлет але при наборі 20 метрів над рівнем моря - скінчилась бензина - круте піке - посадка без парашута ! ТАК що для полювання ВАМка набагато краща! В неї необмежені можливості : як кажуть повне поле фантазії , тільки вибирати потрібно з людиною яка володіе цим апаратом і мае толк в псп ! тому що часами бувають просажені стволи , але вибрати можна!

Додано (17.04.2009, 20:15)
---------------------------------------------
Ще раз привіт ! В Тернополі 3 травня плануються стрільби ! Так от там буде і ВАМ апнутий і я притягну бен діскав , будуть ще інші стволи ! Я кщо е можливість приїхати - булоб гуд ! Краще раз потримати , вистрілити чим забивати мозги різною інфою ! surprised


нас було трое : я ,Іван і фіра німців , Іван кинув гранату ,,, нас лишилось двое,,,,
 
4r2nerДата: Субота, 00:21:53 | Повідомленння # 20
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (robingad)
тільки вибирати потрібно з людиною яка володіе цим апаратом і мае толк в псп ! тому що часами бувають просажені стволи

Вот і я про шо??? давай завдаток=Допустим закажу в круці чи шмайсері, =забирай!!! tongue а ствол кака!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
хто може помогти????? і вобрати реальний ствол????, апнути я можу сам....

Додано (02.05.2009, 00:21)
---------------------------------------------
Мене цікавить яка віддача в Х-125, напевно здорово колбасить!!!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » Hatsan 125
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент