[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Зброярня » Пневматичні пістолети та револьвери » Crosman C11 (Опис та перше знайомство....)
Crosman C11
4r2nerДата: П`ятниця, 22:49:42 | Повідомленння # 16
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (kill_kenny)
Початкова швидкість вильоту кулі: 160 м/с Кінетична енергія : 17 Джоулів

Quote (juz)
Кінетична енергія : 17 Джоулів )))) мабуть опечатка.... навіть криса 1377 стільки немає

17 жолудів biggrin порахуєм:
Стальний оміднений шарік має масу+- приблизно точно biggrin :D biggrin :D 0.3г !!! з фізики за 9 клас
Е=М*V*V/2

(М =кг, V =ми/си(м/с)
T=((0.5г/1000кг)*160ми/си*160ми/си)/2 ==3,84 жолудя

шоб мати 17 жолудів треба
1. при швидкості 160ми/си,,, маса шаріка має бути 1,328125 грама surprised :o surprised
2. при масі шаріка +_ приблизно точно 0,3 гр, швидкість має бути surprised :o surprised biggrin
336 ми/си

шото тут не то angry >( angry >( angry >(

Додано (17.04.2009, 22:49)
---------------------------------------------
а про крис??? я сумніваюсь, шо CROSMAN C11 переплюне мій крис по енергії вистрілу,,
чи хтось з власників CROSMAN C11 хоче зі мною позмагатись??????
Аргументи в студію cool biggrin cool biggrin cool biggrin cool biggrin


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: П`ятниця, 20:27:19 | Повідомленння # 17
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
взяв таку цяцю враження так собы.... тыки от через матерыал з якого зроблений побто "пластік" матом крити хочеться неподобаеться капец..... відносно своеї дурі яка вказана шо 140+ швидкість як на мене це неправда...

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
kill_kennyДата: П`ятниця, 08:58:33 | Повідомленння # 18
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
lbolgak, - Впринципі так, але якщо в мене з тим проблем не було, з моїм відношенням до речей, то думаю приобережному поводженні мало б були все ок)
4r2ner, - Дякую що підказав, я щось тоді "увльокся" тим який він класний і з перепугу накидав йому додаткових жолудів))
Змагатись би хотів, але продав його...і насправді жалкую, бо жінці постріляти з нього було б в рази легше ніж з того шо тепер)
Schumacher, - Нарахунок пластику - ти маєш рацію, але якщо то перший пістолет - то не помітно так))
А щодо швидкості - то літом видає він і 140 і + smile А якщо ще його усьоди герметизувати почистити і збільшивши витрату газу, збільшити швидкість вильоту то і більше "+" буде tongue


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
foxfriend0993Дата: П`ятниця, 18:12:50 | Повідомленння # 19
Вбивця бляшанок
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Я прошу проачення у шановного паньства за те, що маю власну думку про цей C11. Можливо ця думка комусь із шанованого товариства не сподобається, але прошу не ображатися на мене, якщо я собі дозволю зайвого.
Отже, пневматичний пістолет "Сrosman C11" - це ...
Прошу шановне паньство на місці трьох крапок в своїй уяві вписати найогидніші слова, які ви тільки чули в своєму житті, і які ніколи-ніколи не зможете вимовити, навіть якщо випадково вдарите себе по пальцю молотком. Чому я так погано про них говорю? Тому що я їх ремонтую. І дуже добре знаю цю худобу, її гнилий характер, її слабкості та хронічні хвороби. Наприклад: уявіть собі, що "Сrosman C11" випадково випав з ваших рук та вдарився об підлогу, асфальт, бетон. В цьому випадку у нього може зламатись кнопка, яка тримає магазин. Але це не є найстрашніше. Найстрашніше, коли разом з кнопкою зламається всередині один малесенький виступ, в який втикається певна пружинка. Ось тоді справді гаплик.
Але нічого, я це роблю. Та роботи в цьому випадку дуже багато. Відповідно, і платити ви будете багато.
Якщо любите купувати дешеві пневматичні пістолети, то любіть і платити за ремонт великі гроші.
А на останок троха прекрасного: що може бути краще, ніж висока поєзія?
Ось вам чудові вірші на клятій псячій мові:

поэт Светик
СМЕРТЬ ПИСТОЛЕТА (народная былина в современной поэтической обработке: авторский перевод со старославянского языка).
Светлой памяти почившего втуне дешевого тайваньского пневматического пистолета «Crosman C11» посвящается. Так будет с каждым, кто сделан целиком из пластмассы и алюминия.

А у нас переполох:
«Си одиннадцатый» сдох!

Как змея, шипит на нас
И стреляет через раз

Выпадает магазин…
Это очень плохо, блин…

Блин, шурупы выпадают
И пружины вылетают

Я его в ремонт понес
Сунул мастеру под нос

Тот плевался и ругался
Делать «пушку» отказался

Мастер прямо говорит:
- Геморрой и менингит!

Говорит, что зря купил
И что кто-то там дебил

Кто дебил и почему?
Не пойму…

Может мастер, может, нет…
Только сдох мой пистолет…

Шел от мастера домой
Сам не свой

Чтоб на сердце стало чище
Я поплелся на кладбище

В тишине, среди могил
Пистолет я там зарыл

Только там ему и место
Это честно!

(конец)



якщо крокодил з`їв вашого ворога, то це не означає, що крокодил - ваш друг.
 
SchumacherДата: П`ятниця, 23:27:05 | Повідомленння # 20
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
Доброго здоровя Олександр. Вітаю вас на форумі cool

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
Forum » Зброярня » Пневматичні пістолети та револьвери » Crosman C11 (Опис та перше знайомство....)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент