[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Зброярня » Кулі та балони » Кулі "Люман" (Україна)
Кулі "Люман"
SchumacherДата: П`ятниця, 17:15:28 | Повідомленння # 11
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
домовилися...... та й взагалом тре зайти в тир до 3 школи.. попитати в них про всяки пристосування... я туди заходив з питаннями щоб помякшити спуск у гвинтівки і зробити його більш передбачуванішим (спуск то регулюваний але хочеться ще менше)... так відповіли мені будь ласка приходьте з гвинтівкою... от і тре буде навідатися туди для тюнінга... кстаті сьогодні був на Бистриці.... вийшов на таке собі польвання і віддихнув кул... качок особо багато небачив і ближче чим 60 м непідпускали(мабуть розшугали їх браконєри з рушниць....) проходячи замітив корчик з під якого вибігло 5 (хфайнецьких, пухкеньких куропаток) відбігли на метрів так з 50-60 я собі акуратно впер вінт на дерево і пальнув.... но несудилося пуля влетіла в сніг на відстані 5-7 см від неї (приціл непристріляний... тільки по банкам годиться на даний момент) після чого куропатки знялися в повітря.. і тут шок.. я голову в верх а там Ястріб вже 1 з них цапнув їсти полетів.... от і моя куропатка в іншого на тарілочці опинилася... =)

Додано (09.01.2009, 17:15)
---------------------------------------------
Сегодні пішов в крук ... купив собі сошки пластмасові....(хоть не дуже но ціна була гуд тай дозволив собі, кажучи так ціна-якість (60 грн)) і купивПулі Скарабей magnum S (з Латунним сердечником) вагою 0.87 грама.... завтра піду на охоту випробую цю всю чудо техніку..... )


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2


Повідомлення відредагував Schumacher - Середа, 07.01.2009, 21:08:01
 
Forum » Зброярня » Кулі та балони » Кулі "Люман" (Україна)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент