[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » Зброярня » Кулі та балони » Кулі Norica Apache (сферична головка)
Кулі Norica Apache (сферична головка)
SliderДата: Субота, 20:17:34 | Повідомленння # 1
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Взяв сьогодні ці кульки... Ціна в шмайсері 23грн за 250 шт. Знаєте таку гвинтівку як ІЖ-38? Він ще у школі навіть був колись, саме цей що в мене. По завіряннях хазяїна зброї з 10м куча в нього 5 см в радіусі!!! Якими кульками стріляли невідомо.. Я ж промазав по пробках від мінералки 2-3 рази(з 30) з тих самих 10м, що я списую на свою криворукість! Більше того наскільки може дозволити сидяча поза для стрільби я старався стріляти по центру пробки... Як думаєте, яка куча? Правильно-0.7см в радіусі!!! Брак на коробку-2 кульки(передивлявся в коробочці), на вигляд нема розкиду в діаметрі ні юбки, ні сфери! На мою думку це дуже гарні кульки.

З.І. Думаю куча ще менша - стріляв без оптики.

 
kill_kennyДата: Понеділок, 12:55:14 | Повідомленння # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Знач кльові пульки для твого ствола(позичиного smile )...
Як на мене, то для кожного ствола пулька, хоча і своя, але головне, щоб стріляння приновило задоволення...один ж хоче на 50 м банку з під шампані наскрізь, хтось, щоб на 100м купа була 1 см, хтось ворону хедшотов, або в серденько...а хтось хоче дома спробуватисклопакет чи пробє...
Ще раз повторюся - якщо стріляння тими кулями тобі подобається - знач кулі зер гуд, якщо ні - сам скаж шо кулі гімно smile
НА колір і смак усі фромастери різні !!! happy happy
А і додам іх хфотку

Приліплювання: 2634009.jpg (12.0 Kb)


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
Forum » Зброярня » Кулі та балони » Кулі Norica Apache (сферична головка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент