[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Forum » Загальний » Флейм форум » Де можна постріляти... (тири, місця....)
Де можна постріляти...
kill_kennyДата: Вівторок, 14:01:18 | Повідомленння # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Тут будемо писати на прохання werfa де мона постріляти і чим...
Пишемо відгуки.


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
ErikaДата: Неділя, 22:41:09 | Повідомленння # 16
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби!
Я власниця тиру на Січових Стрільців.
Хотілося б дізнатись Вашу думку на рахунок тиру, почути пропозиції та побажання.
І, поясніть, будь-ласка, хіба Вас не вистачає світла на 580Вт?
Там встановлено дві подвійні лампи денного світла і одна газорозрядна на 500Вт.
Перед відкриттям тиру ми тестили світло, і дійшли висновку, що якщо ставити ще більше світла, починається просто-напросто відблікування мішеней, відповідно значно ускладнюється стрільба.
Чекаю на ваші відгуки.
Дякую
 
kill_kennyДата: Понеділок, 09:49:36 | Повідомленння # 17
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Дуже приємно, що Ви сюди завітали !!!
Вітаємо Вас на нашому порталі !!!
Якщо ви власник того тиру, що там в дворику...ну тобто того, що ми описували...
То поперше ви знаєте, що велику роль відіграє..реклама чи вивіска про тир, яка щодня мозолить людям очі, та що стоїть на стометрівці за неї плюс, але там між будинками зорієнтуватися трохи важкувато...моя порада - повісьте якийсь розпізнавальний знак, чи "дороговказ" на стіну, коли потрібно повертати на право...я думаю Ви розумієте про що я..
Просто тир у Вас для розважальної стрільби...і Вам буде вигідніше, якщо якомога більше людей буде туди приходити... його трохи важко помітити...
Друге - про освітлення: якщо стріляти з пістолета, то якщо цілитися в драбинку, чи як вона там називається(стоїть зліва від усіх мішеней), то чим менша ціль, тим важче її побачити...і після 3 практично на угад....але 6 збивав biggrin
Як на гвинтівки, то для них гуд усе...але кожна гвинтівка, то особиста штука і настроювати під кожного нереально...а зі своє якщо прийду, то тре буде ставити назад прицілювальні планки...бо з оптикою ніяк...
Третє побажання я думаю, що можна постилити на стіні...свинцеву...якусь там пластину, вона буде як кулькоуловлювач і не будуть так повертатися стальні кульки...в мене дома так стоїть бокова кришка від системного і всьо гуд...кульки усі падають просто вниз і свинцеві і стальні, правда тре буде скоро другу ставити...бо вже де-не-де дірки happy
І хотів запитати...як там з графіком, бо 2 останні рази туди не потрапив... наперед дякую !!!
З повагою!


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
ErikaДата: Понеділок, 10:59:23 | Повідомленння # 18
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
На рахунок розпізнавальних знаків...
Є така штука, як тупа людська заздрість і конкуренція...
Коли ми відкрились я понавішувала дороговказів (пластикових стрілочок), десь штук 8. Через два-три дня не лишилось жодної. Зробила ще, повічила. Пройшов тиждень і аналогічно. Забила, за перепрошенням болт, надрукувала на фото-принтері, заламінувала, повісила. Пройшой день - нема. wacko
Оскільки такий друк мені виходить практично безкоштовно. Погодилась із тим, що час від часу навішуватиму ці трілки,і нехай вдавляться ті, кому вона заважають. Отже якщо ви не натрапили на стрілки, то ми просто не встигли ще їх повісити.
В мене ще і два спотикачі. Один коло ларька з комметикою на С.Стрільців, який вказуцє прямо у дворик, другий на Коновальця, вказує у правильному напрямку.

Тепер про освітлення.
Якщо стріляти з пістолета по зеленому зігзагу, по якому котиться шарік, то можна з пістолетом перейти, і стати напроти нього, тоді не буде відблисків, і Ви будете чітко бачити мішень. Хоча це чисто гвинтівкова мішень.

Про кульоуловлювач.
Якщо чесно, то ні блоки, ні резина, ні дсп, не витримують більше тижня. Це економічно не вигідно. Ми прослідкували, що повертається тільки та куля, яка потрапила у ребро мішені, і повертається вона вже невзмозі завдати жодної шкоди. Тому, нажаль, зараз змоги щось зробити немає.

З графіком все просто:
щодня з 12 до 20,30. Обід, нажаль, плаваючий, але не більше години.
Дякую

 
kill_kennyДата: Понеділок, 13:02:05 | Повідомленння # 19
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Erika)
На рахунок розпізнавальних знаків... Є така штука, як тупа людська заздрість і конкуренція... Коли ми відкрились я понавішувала дороговказів (пластикових стрілочок), десь штук 8. Через два-три дня не лишилось жодної. Зробила ще, повічила. Пройшов тиждень і аналогічно. Забила, за перепрошенням болт, надрукувала на фото-принтері, заламінувала, повісила. Пройшой день - нема. wacko Оскільки такий друк мені виходить практично безкоштовно. Погодилась із тим, що час від часу навішуватиму ці трілки,і нехай вдавляться ті, кому вона заважають. Отже якщо ви не натрапили на стрілки, то ми просто не встигли ще їх повісити. В мене ще і два спотикачі. Один коло ларька з комметикою на С.Стрільців, який вказуцє прямо у дворик, другий на Коновальця, вказує у правильному напрямку.

Так так - люди свині, сам знаю...не буду казати звідки(хіба в ПМ) wink

Quote

Тепер про освітлення. Якщо стріляти з пістолета по зеленому зігзагу, по якому котиться шарік, то можна з пістолетом перейти, і стати напроти нього, тоді не буде відблисків, і Ви будете чітко бачити мішень. Хоча це чисто гвинтівкова мішень.

Ага ця мішень...але з пістолета прикольніше...бо з гвинтівки не важко(зі своєї happy ), тай пістолет я до вас свій приносив...

Quote

Про кульоуловлювач. Якщо чесно, то ні блоки, ні резина, ні дсп, не витримують більше тижня. Це економічно не вигідно. Ми прослідкували, що повертається тільки та куля, яка потрапила у ребро мішені, і повертається вона вже невзмозі завдати жодної шкоди. Тому, нажаль, зараз змоги щось зробити немає.

Просто - чому кажу...від друзів еірганерів чув як інколи кулька може влучити в обличчя, тому радив би при стрільбі стальними кульками, по правилам ТБ намагатися на людей натягати окуляри, ті шо у вас там висять... happy Це така дружня порада...бо ви наче за них відповідаєте...
Можна на ганзах троха про це прочитати...
Те що швиденько знайшов : тут не багато
тут в поіск закинути слова типу тир...чи його проблеми.. і багато чого можна ще знайти...
Підкреслюю, що це я тільки для дружнього ознайомлення...типу як порада, і якщо що - то на мене не ображатися...ОК? smile

Quote

З графіком все просто: щодня з 12 до 20,30. Обід, нажаль, плаваючий, але не більше години. Дякую

Чудово...дяк за інфу !!!!

Слухайте, а мо вам якусь маленьку рекламку зробити...
Якщо так якусь інфу киньте в ПМ...
Треба ж розвивати в людей спортивний інтерес до пневматики...а не щоб вони думали, що неє можна махати для самозахисту happy


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
SliderДата: Понеділок, 12:41:15 | Повідомленння # 20
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Постріляв у тирі на січових стрільців. Еріка - зачьот за сервіс)) А по гвинтівках:
з оптикою не пристріляна (попав в пробку над тією в яку цілився 0_о)
без оптики1 - один промах десь з 20...
без оптики2(ІЖ) - одне попадання з 10 (по банках не рахується) Можливо через мушку просто гігантських розмірів..

Може просто так з руками було, кажу ж іноді криві)) з освітленням майже нормальне - трошечки б ще мішені підсвітити і все супер буде!

Тир лишив приємне враження,

 
Forum » Загальний » Флейм форум » Де можна постріляти... (тири, місця....)
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент