[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: werf  
Forum » Зброярня » Арбалети » ... і знову про арбалет...
... і знову про арбалет...
werfДата: Четвер, 15:59:18 | Повідомленння # 1
Пневманутий
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Статус: Offline
так що пропадаю в інеті і шукаю, шукаю і ще раз шукаю як зробити хороший арбалет.

Як тільки щось буде цікаве, обов*язково поділюся і буду дуже радий коли хтось допоможе мені в цьому.

Прикольно буде десь-колись зібратись, спекти м*яса, постріляти, позмагатись і просто гарно відпочити...

Ну що, попробуємо?


і палка раз на рік стріляє...
 
KurtДата: Неділя, 00:31:31 | Повідомленння # 2
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
я колись був лук зробив. але мені тоді було 10 років і стріли рівно на 10 метрів і літали:) думаю, зробити гідний лук/арбалет - справа доволі важка, кропітлива і вимагає терпіння. це не кожному дано)

Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K
 
kill_kennyДата: Неділя, 01:20:05 | Повідомленння # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Я теж колись був змайстрував лук...стріляв він в мене стебелями з малини, в які я був ввігнав шпиці від своєї нової тиси(загострені), одного разу мало в сусіда не попав...ото на горіхи отримав biggrin

Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
werfДата: Четвер, 11:45:44 | Повідомленння # 4
Пневманутий
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Kurt)
я колись був лук зробив. але мені тоді було 10 років і стріли рівно на 10 метрів і літали:) думаю, зробити гідний лук/арбалет - справа доволі важка, кропітлива і вимагає терпіння. це не кожному дано)


я знаю, що таке зробити арбалет, робив.... зараз правда проблемно..... часу мало ((
але може колись наважусь..
P.S. і я колись робив лук і не один )))


і палка раз на рік стріляє...
 
KurtДата: Четвер, 12:09:30 | Повідомленння # 5
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
доречі, недавно перечитав 2 книги з трилогії Семена Скляренка - "Святослав" і "Володимир"(про князів). дуже добре там описані раті. так от для мене було несподіванкою дізнатися, що наші воїни робили стріли не тільки з дерева, а ще й з очерету. причтому ці, здавалося б, ненадійні стріли добре пробивали не те що шкіряні лати ворогів, а іноді і тонкий ворожий панцер. треба буде пошукати в інеті інфу про такі очеретяні стріли

Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K
 
Forum » Зброярня » Арбалети » ... і знову про арбалет...
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент