[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: werf  
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Хатсан 125 (Пружина)
Хатсан 125
SchumacherДата: Середа, 23:38:19 | Повідомленння # 11
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
тож думав про такий варіант..... та й міряти вже нічого нетреба на Сайті Ганс ру вже все е яка вона і шо просто сталь наших поганенька от того і нехочу наше.... казали в Мисливській що були рідні і казали що появляться десь через тиждень-півтори от тоді і завітаю до них.. може щось путне буде...

Додано (29.04.2009, 23:38)
---------------------------------------------
Сьогодні грався в розбирання хатсика....... розбирання пройшло гуд.. а от збтрання .гр........... пружину встановлювати помогли... а з спусковим реально простий як двері хотя установка чуть потягався без шила або чогось тоненького і міцного поставити буже важко.. шилом підганяв під місця.... кароче експеремент гуд.... враження хороші попробую купити пружинку в Мисливській....... і побачимо що і як може краща буде...

Хотів запитати ніхто ніде небачив чи незнае як зробити манжетку на самому переломі ствола... вона в мене порвалася бо була погана пуля і вилетіла при закриванні і розірвала гумку...... поради в студію....


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
SchumacherДата: Четвер, 21:52:10 | Повідомленння # 12
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
Сходив в Мисливську купив пружину до Хатсана 125..... доречі бачив там тебе ти купив пулы і ще щось до Хатсика 70 і вибирав кубуру для Пістолета..... так от нова пружина це верхня (2 вистрыла) порывняно з рідною яка мае настрыл біля 3000-4000
як враження від наших пружин ?????
Приліплювання: 2329749.jpg (356.3 Kb)


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
4r2nerДата: Субота, 00:12:49 | Повідомленння # 13
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Schumacher)
Хотів запитати ніхто ніде небачив чи незнае як зробити манжетку на самому переломі ствола... вона в мене порвалася бо була погана пуля і вилетіла при закриванні і розірвала гумку...... поради в студію....

В мене таж проблема, думаю буду точити на токарному з поліуретану, ато я скільки не шукаю, ніде нема тої манжетки,!!

пулі я купляв до Schmeisser ПГШ 790А,,

Quote (Schumacher)
доречі бачив там тебе ти купив пулы
якшо ні то це був не я!!!, ато закінчились, та і дорого з такого агрегата стріляти!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: Неділя, 15:30:58 | Повідомленння # 14
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
на Рахунок манжети уже собі зробив
купив ремкомплект для кранів в Стилі.... там резина якраз груба а потім взяв прубочку приблизно з потрібним діамером і порсто приклав і вибив молотком... получилося непогано і ризина там жосткувата... так все гуд вийшло


МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
4r2nerДата: Субота, 13:04:27 | Повідомленння # 15
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Попробуєм такий варіант!!!!

Додано (09.05.2009, 13:04)
---------------------------------------------
ремкомплект не рулить, його зажовує при3-5 разів закриванні ствола, вот побавився сьгодні з дреллю і воточив з поліуретану, оце вежч!!!!!!


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Хатсан 125 (Пружина)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент