[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: werf  
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Хатсан 125 (Пружина)
Хатсан 125
SchumacherДата: Субота, 13:34:58 | Повідомленння # 16
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
ну в мене слава богу порулило тьху тьху тьху.......я канешно його чуток пыдыгнав був по висоты також.... тре буде попробувати тож зробити з поліуретану..... на рахунок пружини сказали ш буде дето через 2 тижні але як на справді хз... я приніс був показав їм нашу пружину за 50 грн ...... сказали шо будуть нормальні але по 80....

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
4r2nerДата: Неділя, 08:27:36 | Повідомленння # 17
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
))))))ага)))) маленькие, но по 3, большие, но по 5!!!! happy happy happy
Вот я шо думаю, шо манжети всякі там, можна і самому ваяти з поліуретану, ато криза там і все таке, якшо приручити технологію, то можна і на балконі в дрелі, принаймі з манжетою шо встволі=перепуску така бадяга проходить, а що до манжети шо на поршні, треба токарний станок, хотя я думаю шо нада потренуватися, і в дрелі, тоже не проблема, ато ціни на манжети кусаються!!! surprised

а в тебе на 125-му болти шо кріплять ствольну коробку до приклада не рве???
бо в мене там замість різьби, уже лишились онді соплі, як вирішуєш цю проблему???


BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: Неділя, 13:21:56 | Повідомленння # 18
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
ні ...вони інколи починають відкручуватися але завжди при собі викрутка що дотягую.....

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
4r2nerДата: Неділя, 22:00:33 | Повідомленння # 19
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
я тоже спочатку лічив цю проблему викруткою, потім нечайно не замітив, як болт викрутився і випав, потім від вібрації тріснув приклад, зараз я вкручую по тих соплях шо лишились від різьби болт з проточкою на кінці під котршайбу, якби раніше додумався б то вберіг би різьбу на станині!!

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Хатсан 125 (Пружина)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент