[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: werf  
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Фаска що це і з чим його їсти....... (Фаска що це і з чим його їсти.......)
Фаска що це і з чим його їсти.......
SchumacherДата: Понеділок, 12:20:22 | Повідомленння # 1
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
Народ поясніть бо я шото неможу зрозуміти яким саме методом фаска ствола впливае на точність і тд і тп........

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
kyzmichДата: Четвер, 11:36:58 | Повідомленння # 2
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
ось що найшов в одній книжці про снайпінг власне про фаску, або про воронку, як вона там названа

Додано (07.05.2009, 11:27)
---------------------------------------------
не додав малюнок, перекладу і напишу пізніше.

Додано (07.05.2009, 11:36)
---------------------------------------------
якщо на хлопский розум, то мова іде за момент вильоту кулі зі ствола і рівномірність виходу газів при цьому, так як вони можуть відхиляти кулю при нерівномірному прориві по периметру. Чогось мені думається що то трохи роздуто на ганзах і для малих початкових швидкостей, то шо роблять на заводі достатньо, я думаю шо в пневматиці, особливо такій як моя треба орієнтуватися на свинець(кулі), і по них виходити на максимум точності, а вже потім братися за снайперські навороти.


МР-512, вже трохи доробив, але не все
 
SchumacherДата: Четвер, 11:40:24 | Повідомленння # 3
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
о тепер все зрозуміло.... дякую...

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
robingadДата: Середа, 20:24:32 | Повідомленння # 4
Мазило)
Група: Друзі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
всім привіт! Я думаю ,що фаска потрібна для того ,щоб куля сходила зі всіх нарізів одночасно! Це лише моя думка ! Але кому цікаво- фаску робив звичайним сверлом по металу( новим) 8мм взяв в пальці ,легесенько притиснув до ствола і по годинниковій стрілочці і назад (по одному обороті ) Аж поки не зявиться фаска 1,5 -2 мм Якщо нарізи дрібні -то все готово,але якщо нарізи в стволі глибокі ,то потрібно полірнути войлоком + паста гоі ! Результат думаю вас здивуе!

нас було трое : я ,Іван і фіра німців , Іван кинув гранату ,,, нас лишилось двое,,,,
 
SchumacherДата: Середа, 21:00:16 | Повідомленння # 5
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
рукою.... зробити фаску в стальному стволі........ чогось сумніваюсь...... но незнаю......

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
Forum » Зброярня » Апгрейд! » Фаска що це і з чим його їсти....... (Фаска що це і з чим його їсти.......)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент