[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » GUNHOUSE » Відгуки про наш магазин GUNHOUSE » Враження від співпраці з airguns-if.at.ua (по гарячих слідах))))
Враження від співпраці з airguns-if.at.ua
tarasiusДата: П`ятниця, 15:09:23 | Повідомленння # 1
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
По словах власника я став одним з перших покупців нового онлайн магазину. Враження у мене залишились тільки позитивні. Мене тут зрозуміли, дали поради щодо вибору того чи іншого виду товару, а мені як початківцю це було дуже потрібне. Доставка як на мене тут взагалі унікальна - хочеш курєром під двері доставлять, хочеш в будь-якому зручному місці з представником зустінетесь(я з власником зустічався, ми зразу ж і обмили покупку beer ). До отриманого товару ніяких претензій нема. Приємна несподіванка - коробка рушниці була обмотана ще додатково упаковочним папером, ніби і не обовязкова річ, але все ж не привертає уваги.
Дякую за те що і у нашому місті тепер є магазин пневматики. Бажаю надалі розвиватися і багато-багато клієнтів! applause


!

 
4r2nerДата: П`ятниця, 15:19:49 | Повідомленння # 2
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
поздоровляю з покупкою!!!!!, ашо купивто?????

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
tarasiusДата: П`ятниця, 16:49:49 | Повідомленння # 3
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
crosman clssic 2100, tasco 3-6-9x32 і кріплення до нього, пульки люман ФТ

!

 
SchumacherДата: Субота, 14:46:58 | Повідомленння # 4
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
Вітаю з покупкою...... це один пнвмонутий(в хорошому розумінні цього слова) появився в нашх рядах =)

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
OminoДата: Субота, 20:26:59 | Повідомленння # 5
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Мабуть Кенні рахує до 5, тоді вже не будуть перші biggrin А не казав шо зароблені гроші покладе у рамочку ??х

Повідомлення відредагував Omino - Субота, 19.06.2010, 20:27:43
 
Forum » GUNHOUSE » Відгуки про наш магазин GUNHOUSE » Враження від співпраці з airguns-if.at.ua (по гарячих слідах))))
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент