[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Forum » GUNHOUSE » Відгуки про наш магазин GUNHOUSE » Ну що ж я можу сказати
Ну що ж я можу сказати
КотигорошкоДата: Четвер, 13:07:38 | Повідомленння # 1
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
В пошуках пневматичного пістолета потрапив на цей сайт..

Перше що насторожило, так це те що сайт на безкоштовному хостингу... але проглянувши скільки в нього вкладено багато сил та часу, що це вже було в принципі не так важливо. wink

При виборі моделі пістолету, який я собі хотів купити, я звязався з власником цього магазину Васьком smile

Ми трошки поспілкувались, він поміг мені при виборі моделі пістолету.. я зупинився на Кросмані с21..

Оплачував по передоплаті все.. це не страшно, так як і більшість і-нет магазинів зараз так працюють.. в людях я трошки розбираюсь, а отже і після розмови з Васею, я немав ніяких сумнівв щодо доставки товару. Товар він відправлял зручною мені почтовою фірмою (яка єдина є в мому місті) це почтово-грузовий-кур’єр. Товар отримав вчора) встиг вистріляти вже 2 балони)

Отже буду закруглятись.. Хочу щераз просто подякувати йому за те що поміг мені при виборі моделі пістолету, та поміг з нормальною доставкою. Хороша він людина, яких мало буває)

P.S. Придбав я Crossman c21, 50x балонів СО2, та 3 пачки кульок по 1,5 тисячі.



Отже щераз Дякую!!! wink

Приліплювання: 9447231.jpg (149.1 Kb) · 2189390.jpg (196.3 Kb) · 2953511.jpg (200.3 Kb)
 
kill_kennyДата: Четвер, 16:20:17 | Повідомленння # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Котигорошко)
В пошуках пневматичного пістолета потрапив на цей сайт..

Перше що насторожило, так це те що сайт на безкоштовному хостингу... але проглянувши скільки в нього вкладено багато сил та часу, що це вже було в принципі не так важливо. wink

Справа в тому, що коли спланував собі цей сайт, як місце де можуть поспілкуватися усі люди, які цікавляться активним відпочинком, люблять пневматику, відпочинок з нею, шашличок smile ще у березні 2008 року. В сайтах тоді ні бе-ні-ме smile , а так захотілося свій - так і вийшов цей сайтик, якому вже пішов 3 рік) А 2 місяці тому вирішив...а чому б не зробити інтернет-магазин?! smile А оскільки залишати сайт шкода - той поставив на безкоштовному хостінгу де був "Портал любителів пневматики"...може клієнтів буде менше, але і портал не пропаде)

Quote (Котигорошко)
Оплачував по передоплаті все.. це не страшно, так як і більшість і-нет магазинів зараз так працюють..

Просто якщо не на передоплаті - а забирати товар з магазину - дорожче б коштував...правда трохи дешевше ніж в фізичних магазинах в місті smile
На передоплаті справді працюють - майже усі інтернет-магазини. І справді нічого страшного немає, бо будь який магазин, в який люди вклали всій час та душу - вас не "кине", не втрачати йому своє ім"я через одне замовлення. Оскільки на форумі, як ось тут - ви завжди зможете про нього написати своє "ФЕ" smile Хіба якщо немає ні форуму ні негатичних відгуків...

Quote (Котигорошко)
Товар він відправлял зручною мені почтовою фірмою (яка єдина є в мому місті) це почтово-грузовий-кур’єр. Товар отримав вчора)

Да фірма в тебе там прікольна - ледве найшов...ну не я а кур"єр smile Але головне, що прийшло на наступний день, бо я й справді думав, що буде для 3 йти)

Quote (Котигорошко)
Отже буду закруглятись.. Хочу щераз просто подякувати йому за те що поміг мені при виборі моделі пістолету, та поміг з нормальною доставкою. Хороша він людина, яких мало буває)

Дуже, справді, дякую !!!
Знав би ти наскільки приємно таке читати roll
Мені теж сподобалося з тобою працювати !!!
Завжди б на каких клієнтів натрапляти))) таких які розуміють !!! smile

Quote (Котигорошко)
встиг вистріляти вже 2 балони)

З такими успіхами - скоро спишемся)))) biggrin
Щасти тобі!
Якщо що - ти знаєш де мене знайти)))


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
Forum » GUNHOUSE » Відгуки про наш магазин GUNHOUSE » Ну що ж я можу сказати
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент