[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » hatsan_mod80 (hatsan_mod80)
hatsan_mod80
KurtДата: Четвер, 16:29:23 | Повідомленння # 11
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
на скільки поцілиш - на стільки і ложить biggrin
я стараюся підійти якнайближче, тож я ложив на 15-20. може ложить і на більше, але я не випробовував. на 30 метрів пробиває одну сторону і калічить другу сторону банки з-під емалєвої фарби.

Додано (08.05.2008, 16:29)
---------------------------------------------
Хатсан теж вещь. це люди, які неіколи не тримали його у руках склали такий стереотип: "турєцьке г@вно". насправді це не так. чутова гвинтівка. але, звичайно, спорити не буду - Діана краща


Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K
 
juzДата: Четвер, 18:05:26 | Повідомленння # 12
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 1
Статус: Offline
хатсан тримав, бам 40 тримав, комету тримав, норіку тримав....

як гулять так гулять - діану взяв biggrin

3 см дошку гостроносим люманом навилет. а так то часу не мав реально пристріляти...


Diana mod.31 Panther, Crosman 357-6, MP-654K
Blow mod.92, Blow .38R, Ekol Major
Weihrauch HW4-2,5
Сайга-410к-02


Повідомлення відредагував juz - Четвер, 08.05.2008, 18:12:21
 
KurtДата: П`ятниця, 12:25:49 | Повідомленння # 13
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
розібрав таки Хатсан свій. як і очікувалося, більше всього мозгой*бу було з СМ. тут хочу висловити подяку Гному і Юрасю з ганзів відповідно за статті "Приведение хатсанов к человеческому виду" та "Вскрытие Хатсан 70" smile
гра була у 4 руки: 2 мої і від батька теж 2 smile
отже, по порядку: зняв ложе, відкрутивши 3 гвинти. почали розглядати залізо. залізо як залізо.. нічого особливого. далі діяли згідно рекомендаціям Юрася про те як знімати СМ. вибили шпильку, що з"єднує затильник і запобіжник і саму шпильку, яка кріпить блок СМ до циліндра

далі вирішили не йти(тобто не розбирати СМ повністю) він так і залишився лежати окремою колодкою, правда, втративши одне з трьох шептал

потім треба було витягти пружину. в пістолеті це робилося легко, бо пружину можна було зафіксувати через отвір у циліндрі. тут такого отвору не було.

все ускладнювалося ще й тим, що ми не знали, під якою напругою пружина всередині. сіли - закурили - вирішили: один впирає затильником у підлогу, другий вибиває штиф. як виявилося, пружина всередині не така вже і напружена.. витягли легко. далі все як по маслу. відокремили ствол(який я відразу і почистив), вийняли пружину, поршень, все насухо витерли і змастили компрессорним мастилом(чудове мастило)

ще довелося підшліфувати "канавку" ходя тяги, бо вся була у задирах

збирали у послідовно розбиранню. тут про себе нагадав СМ. штиф, який скріплює СМ з циліндром всередині тримає ще й одне з шептал, причому ключове, тобто яке чіпляє поршень при взводі. знову закурили. проблему віришили: зібрали СМ докупи, але замість рідного штифа зафіксували шматочком латунної проволоки, потім вставили вже зібраний СМ на його місце і рідним штифом виштовхнули проволочний(сподіваюся, зрозуміло пояснив:)). пару крапель консерваційного мастила дав і на стики у СМ. наче все. зібрав. пробний постріл на балконі і у вухах легкий дзвін :). 1,5 см. дошку з пів-метра навиліт, ще й стінку балкону покоцало smile
сподіваюся, хоча б щось з вищенаписаного зрозуміло. якщо ні - звертайтеся - порішаємо smile
Приліплювання: 5332102.jpg (84.0 Kb) · 7672835.jpg (69.1 Kb) · 2794174.jpg (66.3 Kb) · 2693305.jpg (70.9 Kb) · 4831858.jpg (54.6 Kb)


Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K


Повідомлення відредагував Kurt - П`ятниця, 06.06.2008, 13:10:20
 
kill_kennyДата: П`ятниця, 13:50:11 | Повідомленння # 14
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Вітаю з успішним розбиранням і збиранням свого улюбленця!!! happy
Цікаво, а тепер він потужніший став, легше взводиться...тобто чи щось дало розбирання, чи ти то робив тіки, щоб змастити ?

І ще одне запитання, як ти так довго протримався від спокуси розібрати девайс...я б напевне вмер би так довго чекати... biggrin


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
KurtДата: П`ятниця, 15:07:48 | Повідомленння # 15
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
почну з кінця smile
особливих страждань розібрати з моменту покупки не було. я собі поставив за мету спочатку розібратися з навчанням/особистим, а потім вже розбирати гвинт. тим паче хотів мати хоч якийсь настріл з нової гвинтівки.
доречі, там не дописав щодо рідної змаски. її совсім небагато і явно не салідол/нігрол. якась дуже рідка і противна на дотик. хе! ща й рожевого кольору, який швидше взявся з кольору манжети(вона рожева), а може і навпаки.. хто його знає.. при першому пострілі з новою змазкою дизелю майже не було і то швидше був димок з свіжезмащеного ствола. щодо СМ: після декількох крапель консерваційки став м"якішим, легше ходить, але я нічого там поки не пиляв/шліфував. це вже пізніше
щодо потужності сказати не можу, адже і пружина і манжета залишилась рідні. може з часом, коли нове мастило розтічеться по всьому циліндру і поршень буде легше ходити то швидкість і підросте, але не думаю що набагато.
а розбирав швидше для ознаймлення. тепер знаю(майже) кожен штиф і як його правильно вийняти smile


Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K
 
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » hatsan_mod80 (hatsan_mod80)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент