[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » hatsan_mod80 (hatsan_mod80)
hatsan_mod80
LortДата: Понеділок, 08:38:51 | Повідомленння # 21
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 37
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Kurt)
зупинився на Хатсані через дешевизну у класі Магнум і не шкодую

Я також у свій час на ньому зупинився. І стріляв.. А коли після нього взяв Діанку 31 .. взвів.. вистрілив.. попав... Чуть не кінчив від радості.. Поклявся собі що хатсана більше ніколи не візьму.

А вот коли розібрав Діану - surprised взагалі пригав від задоволення! Там все настільки ідеально, що Туркам далеко до них! Хоча хатсан у мене був хороший, без всякого браку...

А це мій хатсан. http://www.youtube.com/watch?v=f-4Q_MkDJl4 Перша рушниця. на відео я з нього стріляю тільки 3 раз! Перші 2 постріли зробив сюди) http://www.youtube.com/watch?v=mXjOz1i6AVk

Quote (juz)
питання - і на скіки метрів хатсан карів ложить?

... мене продавець вламав Діану 31 взяти. і моя думка теж була, що краще взяти ВЕЩЬ ...

пока на кучність не стріляв але якість зборки супер...


Молодець продавець!!! Побільше би таких!!!

Юзай балістичний калькулятор і будеш знати на якій відстанні ще зможеш карів лупить..

Моя діана 31 з сівшою пружиною лупила на 80 метрів тільки так. Там було 18 Дж.


1377(3 шт) МК АП + leapers 3-9X32AO; Кросман C11; MP-654К (2 шт); Hatsan 85,90; Diana 31; Lider 44; Иж 60 ППП АП, ИЖ 60ПСП+Таска 4-16х40; Славия 634+Вальтер 6х42; Kimar Derringer; ЗОСя...

Повідомлення відредагував Lort - Понеділок, 19.07.2010, 08:40:17
 
4r2nerДата: П`ятниця, 21:26:13 | Повідомленння # 22
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
ая хотів в 55s запхати пружину від 125 biggrin в них же ствольні однакові, шо 80, 90, 55s- тіко ложем різниться, воно там з дерва, так вот чуть непокалічився :'( =так неробити!!!, обрізав пружину від 125 і очудо, зусиллями ще двох друзів, ми запхали ту пружину surprised , це зараз я розумію шо вона могла вилетіти разом, зі стволом, ричагом, скобою, атоді хотілось мощі,(хто хоче мощі - купіть калаш happy ), а як голосно стреляла tongue tongue tongue а дізель happy tongue tongue , та тепер вже все нормольно!!!!!

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
Forum » Зброярня » Пневматичні рушниці » hatsan_mod80 (hatsan_mod80)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент