[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Зброярня » Пневматичні пістолети та револьвери » Байкал МР 654к(Макаров) (Усе що стосується даного пістолета.)
Байкал МР 654к(Макаров)
kill_kennyДата: Понеділок, 12:56:41 | Повідомленння # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Дана тема на стадії наповнення)!

Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
foxfriend0993Дата: Понеділок, 12:56:51 | Повідомленння # 2
Вбивця бляшанок
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте бути послідовним до кінця.
Мій досвід каже, що "Макаров МР654К" і не таке витримає.
За "пневматичний ТТ" я нічого казати не буду: мені його на ремонт ще не приносили.
Що стосується "Аніксу", то його не обов`язково кидати грудьми до цементу. Він і без цьогьо здохне. Сам по собі сдохне. Мутанти довго не живуть.

А що стосовно першої любові, то прошу вас згадати про мене, коли цю вашу "першу любов" треба буде нести на "аутопсію". Я з превеликою радістю зроблю їй "трепанацію". З протезуванням зламаного виступу, в який впирається пружина "защёлки магазина".

А якщо хочете правду знайти, то зайдіть на сайт:
http://mp654k.at.ua

Та навіть якщо не зможете там правду знайти, то принаймі там троха розважитися можна. На вас чекає розділ "ЮМОР В ТЕМУ".


якщо крокодил з`їв вашого ворога, то це не означає, що крокодил - ваш друг.
 
kill_kennyДата: Понеділок, 12:57:01 | Повідомленння # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Пневматика майже вся спроектована, як засіб для розважальної стрільби.
Тому переконаний, що в "пекаря"(гра в якій на віддалі збивають поставлені фігурки) грати нею ніхто не буде, а якщо буде, то такій людині і підсилу і "пісю зламати")).
ПМ хороший неубиваємий, майже, пістолет, з діагнозом поганої соосності запчастин в переважній більшості моделей, тобто, щоб він приємно працював напілінг неминучий.
С11 так проблема з язичком, що тримає магазин, коли запихати його, завжди "зі свистом". Якщо наживати на кнопку фіксації магазину при запиханні магазину - такого не стається.
Тай впринципі яка різниця між цими пістолетами - якшо їхні мішені лише бляшанки.
Тобто це перші пістолети, для переходу на нарізні стволи - чи це пістолети, чи рушниці.
У ПМ швидкість вильоту 100-110 м/с, а в С11 140-150 м/с - шо важливо при вбивстві скляної, чи жестяної тари.
Економічність : ПМ - 60 кульок з 1 балона. С11 - 120-140 к/б.
Прицілювальні властивості в обох погані.
Просто це порівняння як жигулі і якесь авто серед нього класу - до жигулі, хоч запчастини і дешевші, але міняти їх треба частіше.
Та й ціновий діапазон різний.
один 500 з копійками а другий 1200 грн.


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
kill_kennyДата: Понеділок, 12:57:11 | Повідомленння # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote
А теперь для любителей поспорить на тему, какой пистолет лучше. Сравнивать можно пистолеты только с одинаковой длиной ствола. МР-654 всегда будет уступать Скифу, а он, в свою очередь, будет уступать МР-651, и все будут проигрывать Кросману со стволом 20 см по точности и мощности. Конечно, при условии, что сравниваемые образцы исправны и оптимизированы.

Взято з того сайту.


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
foxfriend0993Дата: Понеділок, 12:57:21 | Повідомленння # 5
Вбивця бляшанок
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозвольте, будь ласка, і далі не погоджуватись і бути послідовним до самого кінця (яким би цей кінець не був).

"МР654К" (російський "Макаров") буде жити довше, ніж його хазяїн (якщо себе чемно з ним поводити).
"С11" при інтенсивній експлуатації навряд чи протягне три роки. Він має обов`язково здохнути, бо це такий пістолет.

При цьому прокладки міняти на пневматі потрібно буде через певний проміжок часу в будь-якому випадку. Але вся муля в тому, що на "МР654К" прокладки завжди в продажі (як і запчастини), а на "С11" немає на Україні ані прокладок, ані запчастин!

Хто вміє думати, нехай думає.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Додано (09.03.2011, 21:29:23)
---------------------------------------------

**********

Будь ласка, хто-небуть, поясніть мені, що це означає?
Бо дуже цікаво...

Quote
Будь ласка, хто-небуть, поясніть мені, що це означає?
Бо дуже цікаво...

Про що йде мова?
__________________
Повідомлення чевоним дозволено додавати лише адміністрації та модераторам.


якщо крокодил з`їв вашого ворога, то це не означає, що крокодил - ваш друг.

Повідомлення відредагував kill_kenny - Понеділок, 04.04.2011, 12:52:27
 
Forum » Зброярня » Пневматичні пістолети та револьвери » Байкал МР 654к(Макаров) (Усе що стосується даного пістолета.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент