[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Зброярня » Оптика » Коліматорний приціл (Інформація про коліматорні приціли)
Коліматорний приціл
kyzmichДата: Четвер, 19:42:54 | Повідомленння # 1
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Не дотягую по грошах до нормального оптичного приціла зі зближенням, тому цікавлюся вашими думками про коліматор і його використання на пневматиці.

МР-512, вже трохи доробив, але не все
 
4r2nerДата: П`ятниця, 18:56:04 | Повідомленння # 2
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
Хочу на кросман 1377 свій поставити, думаю буде супер а то штатний відкритий приціл на ньому нікуда не годиться!!!!!!

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
vim1Дата: Субота, 17:39:10 | Повідомленння # 3
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 33
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (4r2ner)
Хочу на кросман 1377 свій поставити, думаю буде супер а то штатний відкритий приціл на ньому нікуда не годиться!!!!!!

На крисюка коліматор не дуже туда якщо ставити невеличку оптику (6х32 міні). В розігнаному варіанті в нього середня робоча дистанція 30м.


CZ S200 Tasco 6-24x50 сошки і магазин на 10 пульков Crosman 1377
Ну і станочок Корвет-401


Повідомлення відредагував vim1 - Субота, 23.05.2009, 22:28:59
 
kyzmichДата: Понеділок, 20:42:10 | Повідомленння # 4
Вбивця бляшанок
Група: Друзі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Купив я коліматор 1х30 і шось просто не розумію, чи то я інвалід, чи він такий "якісний" коротше пристріляв його перший раз - нормально, пуляв по шишках і тішився, потім через тиждень знов постріляв і прозрів шо то шось зовсім не то, цілюсь в одне а попадаю в інше. Сам прикол в тому, що в сестри результати кращі, хоч і уявлення про стрільбу значно менше. Махався з ним ще пару раз і накінець доглупав, що то все той паралакс винен. Коротше коліматор залишає поки що дуже неоднозначне враження і інформації про швидше процілювання з ним просто не розумію. Сам натренувався просто центрувати горизонталь, а вертикаль привязувати до ребристої деталі на якій кріпився механічний приціл. Ось так.

МР-512, вже трохи доробив, але не все
 
swordДата: Вівторок, 00:19:10 | Повідомленння # 5
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
хотілось би дізнатись трохи більше про приціл Walter 1х30 з кріпленням на "ластівчин хвіст"
http://www.gun.if.ua/shop/579/desc/pritsil_kolimatornij_walter_1h30
чи можна його ставити на карабін ТОЗ-17 і на пневматику "магнум"-класу
P.S. для адмінів, добре б було добавити на можливість коментувати товар і ставити запитання безпосередньо на сторінці із цим товаром, без необхідності звертатись до форуму. відразу б і залишали там відгуки. Як на мене, так набагато зручніше. smile


ASG Dan Wesson 8'' Grey
Crosman "Nitro Venom Hardwood"+Center Point 3-9x32


Повідомлення відредагував sword - Вівторок, 17.04.2012, 00:35:30
 
Forum » Зброярня » Оптика » Коліматорний приціл (Інформація про коліматорні приціли)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент