[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » Відпочинок » Відпочинок зі зброєю » Страйкбол
Страйкбол
SliderДата: Середа, 12:23:07 | Повідомленння # 1
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
По проханнях трудящих створюю цю тему.Для загальної довідки страйкбол(буржуї юзають вислів ейрсофт(airsoft) - це командна спортивно-військова гра. В ній певна группа людей відігрують різні сценарії бойових дій(від штурму будівлі до гірських 10-ти денних рейдів та рольових ігор таких як сталкер). Зброєю виступають приводи(гвинтівки), електро-пневматика, яка здатна вести повністю автоматичний вогонь. Але є ще спрінги(на зразок базарних китайських іграшок по 40грн). Також ще є зброя працююча по принципу звичайних пневматів(на балонах ЦО2 або спеціального газу під назвою грін або ред гас), тут є ізюминка - блоубек. Це імітація руху затворної рами під час пострілу! Набоями виступають пластикові шарики діаметром 6 мм і вагою від 0,12гр-0,48гр. Потужність зброї не дуже велика у штурмовик гвинтівок(ак47,м4а1, фамас, галіл і т.д.) до 140 м/с. у кулеметів до 180 та обмеження по дальності(стріляти дозволяється мінімум з 15м. Та є ще звісно снайперські гвинтівки! у них швидкість обмежена 220 м/с та мінімальною дальністю в 25 м. Далі якщо тебе поцілили то ти маєш піти у тз мертвяк де в залежності від сюжету проводиш від 5 до 120 хв. потім повертаєшся на поле бою. з захисту використовують все що завгодно. Але мінімум, без якого не допустять на гру це захисні окуляри які витримують постріл впритул з найнай мощнішого тюну(приводу з найбільшим м/с). Далі про сам адреналін... Уявіть картинку... От йдеш по лісі тут чуєш поряд хруснула гілочка - падаєш на землю повзеж за дерево і оглядаєшся.. Бачиш як в метрі від тебе проходить взвод противника, пропускаєш його на безпечну для пострілу відстань та випускаєш чергу з свого вірного (свій варіант підставити) відчуваючи себе якщо не рембо то міцним горішком точно... Або штурм будівлі, коли треба полагатись на товариша який прикриває тебе шквальним вогнем по 3 вікнах будівлі, а ти прориваєшся до найближчого до тебе щоб закинути туди гранату?

З.І. Я напевне забув кучу всього... Питайте-відповім!

Додано (11.06.2008, 12:23)
---------------------------------------------
Ось фотки з сталкеру!

 
kill_kennyДата: Середа, 13:49:11 | Повідомленння # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Страйкбол, то круто - це 100% !!!
Я сам би пограв, але зброя дорога, але крааасіва яка yahoo yahoo yahoo
Мо ти б почав тему страйкбольної зброї...про свою розповів, про правила стратегії... а яка у вас там форма - просто заглядєніє happy


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
SliderДата: Середа, 14:53:16 | Повідомленння # 3
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені якраз на днях має прийти АК-47 або М4А1 карабін або М733.. В залежноті від наявності на складі! Як прийде напишу обзор, в новій темі. Напевне ще попрошу створити окремий форум, як для пневматичних гвинтівок, пістолетів і т.д! А те що дорога зброя то це не так є і дешева, китайська. По якості вже не поступається японській. Коштує не 400 баксів а 400 грн) M4A1 carbine $ M733- 89$, AK-47 - 85$. Що вроді рівне по ціні Crosman C11, якщо я не путаю.

Додано (11.06.2008, 14:53)
---------------------------------------------
Так АК-47

М4А1

М733

Щось з цього в мене й буде надіюсь що калаш з"явиться.. Рідненький wink

 
KurtДата: Середа, 15:21:12 | Повідомленння # 4
Ведронавиліт
Група: Друзі
Повідомлень: 78
Репутація: 2
Статус: Offline
шось я не второпав smile
агрегат чисто на батарейках? чи його ще й СО2 заправити треба як пейнтбольні маркери? якщо тіки на батарейках, то тут вже зовсім абзац виходить! який же там принцип дії від батарейки на кульки? smile


Hatsan mod.80+Walther 4x32
MP-654K
 
SliderДата: Середа, 15:26:04 | Повідомленння # 5
Генерал Страйкболу
Група: Друзі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Хех))) там є спеціальний механізм називаємий гірбоксом. Ця фіговіна зкладається з моторчика та системи шестерень. Метою цього девайсу є взведення поршню! Тобто привід не треба заправляти нічим крім аккамуляторів) однієї зарядки вистачає приблизно на 1000 пострілів! Це якщо брати аккум середньої паршивості...
 
Forum » Відпочинок » Відпочинок зі зброєю » Страйкбол
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент