[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forum » GUNHOUSE » Допомога в виборі ! » BAM XS-B4 (відгуки та поради)
BAM XS-B4
baronДата: Середа, 21:59:55 | Повідомленння # 1
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім. Цікавлять Ваші думки на рахунок даної гвинтівки, а саме BAM XS-B4. Мною багато про неї прочитано в інеті. В основному негативні відгуки (пальцерізка і т.д. і т.п.). Хоча реальних фактів таки немає, окрім якогось там поляка. Правда є й така думка, що дана гвинтівка ідеальна у критерії ціна - якість. Не знаю чому але вона мені приглянулась в якості екземпляра для першого знайомства. цікаво почути враження людей, що мали з нею справу або по крайній мірі стикались з нею в реальності....
 
kill_kennyДата: Четвер, 01:22:45 | Повідомленння # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 400
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (baron)
(пальцерізка і т.д. і т.п.).

доброго часу доби!
Чому її називають пальцерізка, бо заряжається зверху, коли зламуєте підствольний важіль...іноді їй може щось зайти - під час заряжання може зіскочити защіпка...і як результат - по пальцях...
Якщо взяти її в руки і потримати - то криитерій ціна - якість про який ви кажете дійсно відчувається...
Але ви ж на неї не дивитися будуте) А користуватися.
На мою думку краще напишіть бютжет, ціль використання - і вам тут швиденько щось підберуть.
Оскільки ви тут написали - вам не байдуже, яка буде гвинтівка... і нам тепер так само буде не байдуже, з чого ви будете стріляти) smile


Зроби крок вперед - життя зробить два назустріч !!!

була - Sharp Innova (Карабін в дереві)+UFO 3-7x20,
Zoraki mod 914-s,
С11, С31, 2100
залишилися спогади

 
4r2nerДата: Четвер, 06:32:19 | Повідомленння # 3
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 375
Репутація: 4
Статус: Offline
вона добра для стрільби на 5 м не більше, дальше кулі просто не летять, треба брати полюбому шось з магнум класу напр BAM XS-B19

BAM-и, QB-іки РСР, Crosman-и 1377 РСР, Балони, Schmeisser ПГШ790А, гарпун-и РПО-4
 
SchumacherДата: Четвер, 11:09:55 | Повідомленння # 4
FTer
Група: Каста Високоточників
Повідомлень: 282
Репутація: 3
Статус: Offline
але як мінімум заглянь в паспорт винтовки там буде вказана її точність, думаю вона тебе непорадує (

МР-654К, Hatsan mod.125 + Gamo 3-12x40 & Gamo 4x32
BSA R-10 + Tasco 6-24x50
РПП-2
 
baronДата: П`ятниця, 18:10:44 | Повідомленння # 5
Мазило)
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kill_kenny)
напишіть бютжет, ціль використання - і вам тут швиденько щось підберуть.

На жаль бюджет дуже обмежений.... на магнум клас точно не вистачить... приблизно 500-600 грн. Використання - обширне.... починаючи з пікніка і закінчуючи полюванням (правда не на кряків а на куріпок - мрія)

Додано (05.08.2010, 20:59:08)
---------------------------------------------

Quote (4r2ner)
вона добра для стрільби на 5 м не більше, дальше кулі просто не летять, треба брати полюбому шось з магнум класу напр BAM XS-B19

Quote (Schumacher)
але як мінімум заглянь в паспорт винтовки там буде вказана її точність, думаю вона тебе непорадує

ну не буду заперечувати вашій думці, але гляньте на це http://www.youtube.com/watch?v=d1rCQoKzn9Q

Додано (06.08.2010, 18:10:44)
---------------------------------------------
"Форумчани" відгукніться!

 
Forum » GUNHOUSE » Допомога в виборі ! » BAM XS-B4 (відгуки та поради)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Основне
Форма входу
Статистика сайту
Друзі
Статистика
Контент